Lords of Kingdoms

Lords of Kingdoms, strateji oyununda ücretsiz yer alın.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut44M
  • Sürüm1.5.2
  • DilTürkçe
  • Geliştiricithankgame.com
Lords of Kingdoms indir; Türkçe bir şekilde yayınlanan Lords of Kingdoms mobil oyunu çok oyunculu bir savaş stratejisi oyunudur.

Türkçe bir şekilde yayınlanan Lords of Kingdoms mobil oyunu çok oyunculu bir savaş stratejisi oyunudur. Heyecan verici oyun ögeleri ve bol miktarda savaşları konu alan Lords of Kingdoms mobil oyununda zaman geçirmek için Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirin. Hem stratejik taktikler kullanın hem savaş taktiklerinizi geliştirin hem de krallığınızı yükseltmek için kaynakları ele geçirin.

Savaş ve kaos dolu bir ülkede, tarihi küçük bir kaleye miras kaldınız. Burası sizin ve burada başarı elde etmek size bağlı bir durumdur. Bir kral olarak, kalenizi güçlendirmek için çeşitli binalar inşa etmeniz, yükseltmeniz ve kalelerinizi savunmak için kademeli olarak güçlü bir ordu kurmanız veya gelişmeyi hızlandırmak için diğer lordların kaynaklarını yağmalamanız gerekiyor. Bu hem zorlu hem de heyecan verici bir deneyim olacak. Bu çevrimiçi savaş oyunu çok özel, taze ve ilginç kurallar üzerine kuruldu. Son derece başarılı bir şekilde tasarlanmış oyun mekaniği gerçek bir savaş oyununun tadını çıkarmanıza izin veriyor.

Krallıklarınızı ve kalelerinizi yükseltin, dünya fatihi olun, efendiler ve şövalyeler çağında toplam tahakkümünüzü isteyin. Karşınıza çıkan her bir kaynağı değerlendirin, el becerilerinizi artırın ve savaşın her sahnesinde etkin olmak için hazır olun. Oyunun pürüzsüz tasarımı akıllı cihazınızda sorunsuz bir şekilde performans sergilemenize izin vereceksiniz. Oyunun en önemli özelliklerinden biri eğitim sisteminin var olmasıdır. Çünkü oyuna başladığınızda nasıl bir performans sergileyeceğiniz konusunda bilginiz olmayacak. Kendinizi geliştirmek için eğitim sisteminden faydalanabilirsiniz.

Düşman birliklerine karşı güçlü olmak adına kalenizi inşa edin ve yönetin, bölgenizi genişletin veya büyüdükçe yeni şehirler yaratın. Oyunun her sahnesini ve savaşın her halini değerlendirerek aktif bir şekilde rol oynayacaksınız. Kazanmanız gereken zorlu savaşların her birini kazanın, düşmanlarınızı alt edim ve ardından taktiksel bir şekilde ilerleyerek zorlu savaşların kazananı olarak arena da başarı elde edeceksiniz. Kazanmak ve düşmanı yok etmek belirlediğiniz savaş stratejine bağlıdır. Kazanmaya odaklı hareket edin ve ardından düşman birliklerini yok edin.

Zengin bonuslar ve ödüller, yeni oyuncuların hızlı büyümesine yardımcı oluyor, imparatorluk kurma konusunda size yardımcı oluyor. Düşman kaynaklarını diğer lordlardan ve kalelerden yağmalayın ya da uzak bölgelere sürgün edin. Burada kazanmanız gereken son derece önemli savaş kaynakları sizi bekliyor olacak. Huzurlu bir yaşam istiyorsanız, sadece kaynak noktaları yağmalayın.Halkınızı güçlendirin ve oyunda büyük başarılar elde edin.

Askeri gücünüzü açığa çıkarmak için lordlar arenada şerefler kazanın. İmparatorluğunuzu düşman birliklerine karşı korumak için en güçlü savaş stratejisi doğrultusunda hareket edeceksiniz. Başarılı olduğunuz her mücadele ödül olarak size geri dönecektir. İmparatorluklarını korumak için güçlü olarak gördüğünüz diğer imparatorluklar ile ittifak kurabilirsiniz. Bu size savaş alanında başarılı olmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Lords of Kingdoms indir